توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

     
 

توانمندهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد با دارا بودن 7 معاونت

 

دانشگاه علوم پزشکي مشهد با دارا بودن 7 معاونت، 16 شبکه بهداشت و درمان، 7 دانشگاه، 28 بيمارستان دولتي، 47 مرکز تحقيقاتي و پوشش نظارتي، 19 بيمارستان خصوصي و غير دولتي، يکي از بزرگترين مجموعه‌هاي علمي، آموزشي، پژوهشي در ايران مي‌باشد که خدمات بهداشتي و درماني را در سطح مطلوب و با کيفيت بالا به مردم و بيماران عرضه مي‌نمايد.

وجود پزشکان متخصص، متبحر و دارای دانش علمي و تجربي بالا، بيمارستانهاي استاندارد و مجهز، تجهيزات به روز، کادر درماني ماهر و سيستم منضبط ارائه خدمات بهداشتي و درماني در  استان خراسان رضوي و به ويژه شهر مقدس مشهد باعث مراجعه بيماران فراوان از اقصا نقاط کشور و نيز ساير کشورهاي جهان و بخصوص کشورهاي منطقه به اين استان گرديد که با دريافت خدمات مطلوب درماني اعم از تشخيص درماني (سرپائي، بستري) به وطن خود بر مي‌گردند.

جاذبه‌هاي مختلف گردشگري موجود در استان مانند جاذبه‌هاي فرهنگي، تفريحي، تاريخي و بخصوص جاذبه زيارتي و وجود حرم مطهر رضوي خود باعث انگيزه بيشتر براي حضور بيماران مي‌باشد. همچنين وجود دین، زبان و فرهنگ مشترک با کشورهاي منطقه و نيز وجود امکانات حمل و نقل فراوان مناسب اعم از هوایی، ریلی و زمینی در استان و مشهد  به تمام نقاط کشور و تمام کشورهاي منطقه خود باعث ابجاد انگيزه‌هاي حضور بيماران خارجي در اين استان مي‌گردد.

همچنين تلاش فراوان در کاهش هزينه‌هاي بيماران علي رغم دقت کامل در دريافت خدمات درماني مطلوب و متناسب با استانداردهاي بين‌المللي و جهاني يکي از امتيازات است که بيماران در اين استان از آن بهره‌مند مي‌باشند.

مراکز مجهز درماني استان بخصوص شهر مشهد مقدس اعم از خصوصي یا دولتي  و پزشکان و کارشناسان مجرب ما آمادگي دارند خدمات متنوع تشخيصي را با امکانات و تجهيزات به روز عرضه نموده و خدمات فراوان درماني در اغلب رشته‌هاي تخصصي و فوق تخصصي اعم از جراحي‌هاي قلب و عروق، جراحي‌هاي اورتوپدي، اورولوژي، جراحي‌هاي عمومي، خدمات و جراحي‌هاي چشم پزشکي، پوست مو و زيبايي، خدمات دندانپزشکي، نازائي، جراحيهاي لاپاراسکوپي، و ... را با بالاترین کیفیت و متدهای به روز جهانی به بیماران عرضه نمايند.

 

گردشگري سلامت دانشگاه علوم پزشکي مشهد