Mashhad University of Medical Sciences
منوی اصلی
فرم پذیرش
APPLICATION FORM  
اوقات شرعی
اخبار

وزیر بهداشت عراق: مشهد ...

IMAGE

      وزیر بهداشت عراق: مشهد از ظرفیتهای مناسبی در توسعه مبادلات علمی و درمانی...

هشتمین همایش کنگره بین المللی ...

IMAGE

      هشتمین همایش کنگره بین المللی پزشکان مسلمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد...

بازديدكنندگان
امروز 54
ديروز74
اين هفته 202
هفته‌ي گذشته 627
اين ماه 1139
ماه گذشته 3725
 

جایگاه شهر مشهد مقدس در گردشگری سلامت

ایران زمین، و همچنین شهر مشهد  به عنوان یکی ازبزرگ ترين قطب‌هاي پزشکي منطقه خاورميانه از ديرباز مورد توجه جهانيان به ويژه کشورهاي همسايه بوده است، که به دليل وجود  بارگاه ملکوتی علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) و با دارا بودن جاذبه‌هاي طبيعي و گردشگري و توانمندي‌هاي پزشکي و درمانی خود، بستر مناسبي براي طراحي و ايجاد سايت بزرگ درماني و گردشگري سلامت  کشور را به وجود آورده و موجبات توسعه پايدار مبتي بر گردشگري سلامت را فراهم نموده است.  ادامه مطلب

 
 

خدمات گردشگری سلامت

 
  خدمات ما:  
 

گردشگری سلامت مشهد ارائه‌ دهنده بهترین خدمات تشخیصی، درمانی در سطح استانداردهای جهانی است که دسترسی بیماران سراسر جهان و بخصوص کشورهای منطقه را به بهترین سرویس درمانی فراهم می‌سازد.
ما ترتیب دریافت خدمات تشخیصی، درمانی کلاس اول را برای شما در هر زمینه‌ای که نیاز داشته باشید فراهم ساخته، آن را در مراکز درمانی مجهز خود با مجرب‌ترین پزشکان، کادر درمانی و با بیشترین صرفه‌جویی در هزینه‌ها ارائه خواهیم داد همچنین خوشحال خواهیم شد که رضایت شما را به بهترین نحو جلب نمائیم.

 

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.